Chełmiński Klub Karate Kyokushin
  RELACJA Z MISTRZOSTW OKRĘGU PÓŁOCNEGO KYOKUSHIN-KAN KARATE-DO CHEŁMNO
 

Chełmno. Mistrzostwa karate - zdjęcia, foto - od 1



http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=PO&Date=20081209&Category=GALERIA&Artno=472075960&Ref=PH



Mistrzostwa Okręgu Północnego Kyokushin-Kan Karate-Do




 

 

6 Grudnia 2008 r w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Chełmnie przy ul. Szkolnej 6
Odbyły się Mistrzostwa Okręgu Północnego Kyokushin-Kan Karate-Do. W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników z 17 klubów z regionów Polski Północnej , Centralnej I Południowej .

 

 

 

O godzinie 11.15 z kilkunastominutowym opóźnieniem nastąpiło oficjalne otwarcie którego dokonali Starosta Powiatu Chełmińskiego Zdzisław Gamański , Burmistrz Miasta Chełmna Mariusz Kędzierski I Prezes Polskiej Federacji Kyokushin Karate Shihan Bogusław Jeremicz 5 Dan. Po uroczystym otwarciu mistrzostw zawodnicy przystąpili do konkurencji Kata kobiet i mężczyzn eliminacje i finały.

 

 

 

 

Po turnieju Kata na 2 matach rozpoczęto eliminacje w konkurencji kumite juniorów oraz seniorów Pierwsze Starcie . O godz 14.00 w przerwie na posiłek zaprezentowały się dziewczęta z Chełmińskiego Domu Kultury w tańcu dyskotekowym oraz mali karatecy z Chełmińskiego Klubu Kyokushin Karate .

 

 

 

Po przerwie rozpoczęły się walki finałowe z których aż pięciokrotnie zawodnicy CHKKK wychodzili zwycięsko, co przyczyniło się do wygrania klasyfikacji drużynowej .
Mistrzostwa zorganizował Chełmiński Klub Kyokushin Karate.

 

 

 

Wyniki Mistrzostw OKRĘGU PÓŁNOCNEGO
KYOKUSHIN-KAN KARATE-DO

 

KUMITE JUNIORÓW 12-13 LAT - 45 KG

 

1. Maciej Rybczyński-Konin
2. Jakub Tumidajski-Mysłowice
3. Łukasz Huzior-Mysłowice

 

KUMITE JUNIORÓW 12-13 LAT + 45 KG

 

1. Krzysztof Paszkot-Chełmno
2. Patryk Huzior-Mysłowice
3. Wojciech Kowalski-P.M Gdańsk

KUMITE JUNIORÓW 14-15 LAT - 55 KG

 

1. Paweł Tuniewicz-P. M. Gdańsk
2. Michał Paszkot-Chełmno
3. Jakub Smok-Mysłowice
4. Mateusz Dunaj-Inowrocław

 

KUMITE JUNIORÓW 14-15 LAT + 55 KG

 

1. Erwin Michalak -Turek
2. Jakub Hyży -Konin
3. Hubert Maciejewicz-Złocieniec
4. Paweł Węgierski-Ostromecko

 


KUMITE JUNIORÓW 16-17 LAT - 65 KG

 

1. Michał Drążkowski-Turek
2. Kamil Kujawowicz-Chełmno
3. Krzysztof Majszak-Konin
4. Mariusz Plewczyński-Konin

 

KUMITE JUNIORÓW 16-17 LAT + 65 KG

 

1. Adrian Kaźmierczak-Chełmno
2. Tomasz Kostur -Inowrocław
3. Jakub Binkowski-Gdańsk
4. Krzesimir Iglikowski-P.M Gdańsk

 

KUMITE JUNIOREK OPEN 14-15 Lat

 

1. Oliwia Tran-Złocieniec
2. Justyna Rybczyńska-Konin
3. Barbara Muzalewska-Toruń
4. Monika Górzkowska-Toruń

 


KUMITE PIERWSZE STARCIE SENIORZY 10/7 KYU - 70 KG

 

1. Dawid Lewandowski-Inowrocław
2. Tomasz Czyżak-Złocieniec
3. Krystian Kauc-Chełmno

 

KUMITE PIERWSZE STARCIE SENIORZY 10/7 KYU + 70 KG

 

1. Michał Domagalski-Chełmno
2. Artur Felczak-Grudziądz
3. Dariusz Dąbrowski-Złocieniec
4. Mariusz Rybka-Wąbrzeźno

 

KUMITE PIERWSZE STARCIE SENIORZY 6/3 KYU -70 KG

 

1.Maciej Ryczkowski-Toruń
2. Marcin Szymczak-Turek
3. Michał Piątkowski-Grudziądz
4. Kamil Więcławem-Turek
KUMITE PIERWSZE STARCIE SENIORZY 6/3 KYU +70 KG

 

1. Krzysztof Kosowski-Toruń
2. Tomasz Semeniuk-Wąbrzeźno
3. Marek Prełowski-Chełmno
4. Łukasz Chareński-Chełmno

 

KUMITE PIERWSZE STARCIE SENIORKI OPEN

 

1. Anita Maturo-Wąbrzeźno
2. Edyta Gronowska-Wąbrzeźno
3. Małgorzata Mierzejewska-Wąbrzeźno

 


Kata Kobiet Open

 

1.Paulina Miszczak -Chełmno
2.Weronika Więckowska -Konin
3.Małgorzata Murzydło- Gdańsk
4.Joanna Lipska -Chełmno

 


Kata Mężczyzn Open
1.Mateusz Więckowski -Konin
2.Kamil Więcławem -Turek
3.Rafał Brzuskiewicz -Toruń
4.Marcin Szymczak -Turek

 

Drużynowo Kluby

 

Pierwsze miejsce Chełmno
Drugie miejsce Mysłowice
Trzecie miejsce Wąbrzeźno

 

Skład Sędziowski

 

I Skład

 

1.Drywa Janusz
2.Binkowski Piotr
3.Wosk Mariusz
4.Goroszkiewicz Piotr
5.Skucimowski Grzegorz

 

II Skład

 

1.Wilusz Marek
2.Marzec Michał
3.Sosnówka Krzysztof
4.Rynkiewicz Bogdan
5.Reichel Sylwia

 

Rez.

 

Woźniak Tomasz I skład
Grabowski Jarosław II skład

 

Serdeczne podziękowanie za pomoc w organizacji Mistrzostw Okręgu Północnego Kyokushin-Kan Karate-Do
Dla Starostwa Powiatowego Chełmna,UrzęduMiasta Chełmna,Firmy Inter-Car Paczkowski Piotr
,Firmy Forum Meble Kaźmierczak Piotr, Midar Piekarczyk Dariusz, Radosław Śliwiński, Chełmińskiego Domu Kultury ,Moniki Smól
Za wsparcie medialne Portalu internetowego www.chelmno.com.pl

 


W imieniu zarządu Chełmińskiego Klubu Karate Kyokushin
Pezes Michał Okoński 2 Dan.

 

 

 

 

 

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 55917 odwiedzającytutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=